Penziony v Pedernales

Ubytování v Pedernales v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Pedernales. Většina penzionů v Pedernales se od hotelů v Pedernales liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Pedernales.
Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Hostal B&B Italia Caribe 

Pokojů: 2
Hodnocení hostů
95 %

Set in Pedernales, Hostal B&B Italia Caribe has an outdoor swimming pool, BBQ facilities and garden. The property features a shared lounge, as well as a bar. Both free WiFi and private parking are accessible on site.


2. Hostal Adelaida 

Pokojů: 20
Hodnocení hostů
0 %

Hostal Adelaida in Pedernales has a private beach area and a garden. All rooms boast a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. The tour desk can help arrange some activities and free WiFi is provided.


3. Eco Del Mar 

Pokojů: 21
Hodnocení hostů
84 %

Providing a private beach area, Eco Del Mar offers accommodation in Pedernales. A continental breakfast is served every morning at the property. The holiday park offers a terrace. Guests can also relax in the garden.


4. Glamping EcoLodge Cueva De Las Aguilas 

Pokojů: 21
Hodnocení hostů
78 %

Glamping Eco lodge Cueva De Las Aguilas offers accommodation in Cabo Rojo. Guests can enjoy the on-site restaurant. Guests can enjoy various activities in the surroundings, including fishing and hiking.


5. Residencial SFA Pedernales 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Residencial SFA Pedernales is located in Pedernales. This beachfront property offers access to a terrace. The villa is equipped with 4 bedrooms and a fully fitted kitchen with a toaster.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: