Hotely v Pedernales

Pokud hledáte ubytování v Pedernales a vyberete si jeden z mnoha hotelů v Pedernales, tak můžete očekávat velké množství služeb, mezi které patří většinou kompletní stravovací servis nebo recepce se směnárnou. Hotely v Pedernales vyšší kategorie nabídnou i pokojovou službu, lázeňské, kosmetické a relaxační služby nebo konferenční prostory.
Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Hotel Pedernales Italia Republica Dominicana StarStar

Foto: Hotel Pedernales Italia Republica Dominicana
Pokojů: 8
Hodnocení hostů
93 %

Hotel Pedernales Italia Republica Dominicana is located in Pedernales. This 2-star hotel offers a 24-hour front desk and room service. There is a restaurant. At the hotel, the rooms are equipped with a desk and a flat-screen TV.


2. Mary Federal Hotel 

Foto: Mary Federal Hotel
Pokojů: 21
Hodnocení hostů
0 %

Mary Federal Hotel provides beachfront accommodation in Pedernales. Among the facilities of this property are a restaurant, a 24-hour front desk and a concierge service, along with free WiFi. Staff on site can arrange a shuttle service.


3. Hotel Don Muelle 

Foto: Hotel Don Muelle
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
96 %

Situated in Pedernales, Hotel Don Muelle offers air-conditioned rooms with free WiFi. Among the various facilities are a garden and a terrace. All rooms come with a patio with views of the garden. All units at the hotel come with a seating area.


4. Hotel Sol Caribe 

Foto: Hotel Sol Caribe
Pokojů: 15
Hodnocení hostů
58 %

Located in Pedernales, Hotel Sol Caribe features air-conditioned rooms with free WiFi. All rooms feature a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. The rooms are fitted with a terrace with garden views.


5. Hotel Vista de Aguilas 

Foto: Hotel Vista de Aguilas
Pokojů: 13
Hodnocení hostů
83 %

Hostal Vista de Aguilas is located in Pedernales, 46 km from Lago Enriquillo. Guests can enjoy the on-site restaurant. Every room comes with a flat-screen TV. Some units have a seating area for your convenience.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: