Ubytování v Pedernales

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Pedernales. Najděte si jeden z hotelů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Pedernales, kde najdeme města Polo, Los Patos, Paraíso, Santa Cruz de Barahona a Cotterelle.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Hostal B&B Italia Caribe 

Foto: Hostal B&B Italia Caribe
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
95 %

Set in Pedernales, Hostal B&B Italia Caribe has an outdoor swimming pool, BBQ facilities and garden. The property features a shared lounge, as well as a bar. Both free WiFi and private parking are accessible on site.


2. Hostal Doña Chava 

Foto: Hostal Doña Chava
Pokojů: 21
Hodnocení hostů
83 %

Hostal Doña Chava is set in Pedernales and has a garden and a terrace. Featuring a restaurant, the property also has a bar. The accommodation offers free WiFi. The units in the guest house are fitted with a TV.


3. Eco Del Mar 

Foto: Eco Del Mar
Pokojů: 21
Hodnocení hostů
83 %

Providing a private beach area, Eco Del Mar offers accommodation in Pedernales. A continental breakfast is served every morning at the property. The holiday park offers a terrace. Guests can also relax in the garden.


4. Glamping EcoLodge Cueva De Las Aguilas 

Foto: Glamping EcoLodge Cueva De Las Aguilas
Pokojů: 21
Hodnocení hostů
79 %

Glamping Eco lodge Cueva De Las Aguilas offers accommodation in Cabo Rojo. Guests can enjoy the on-site restaurant. Guests can enjoy various activities in the surroundings, including fishing and hiking.


5. Residencial SFA Pedernales 

Foto: Residencial SFA Pedernales
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Residencial SFA Pedernales is located in Pedernales. This beachfront property offers access to a terrace. The villa is equipped with 4 bedrooms and a fully fitted kitchen with a toaster.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: