1* hvězdičkové hotely v Pedernales

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Pedernales. Najděte si jeden z hotelů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Pedernales, kde najdeme města Polo, Los Patos, Paraíso, Santa Cruz de Barahona a Cotterelle.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Mary Federal Hotel 

Foto: Mary Federal Hotel
Pokojů: 21
Hodnocení hostů
0 %

Mary Federal Hotel provides beachfront accommodation in Pedernales. Among the facilities of this property are a restaurant, a 24-hour front desk and a concierge service, along with free WiFi. Staff on site can arrange a shuttle service.


2. Hotel Don Muelle 

Foto: Hotel Don Muelle
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
96 %

Situated in Pedernales, Hotel Don Muelle offers air-conditioned rooms with free WiFi. Among the various facilities are a garden and a terrace. All rooms come with a patio with views of the garden. All units at the hotel come with a seating area.


3. Hotel Sol Caribe 

Foto: Hotel Sol Caribe
Pokojů: 15
Hodnocení hostů
58 %

Located in Pedernales, Hotel Sol Caribe features air-conditioned rooms with free WiFi. All rooms feature a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. The rooms are fitted with a terrace with garden views.


4. Hotel Vista de Aguilas 

Foto: Hotel Vista de Aguilas
Pokojů: 13
Hodnocení hostů
83 %

Hostal Vista de Aguilas is located in Pedernales, 46 km from Lago Enriquillo. Guests can enjoy the on-site restaurant. Every room comes with a flat-screen TV. Some units have a seating area for your convenience.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: